^Powrót do góry

logo

Filtr
 • ferie bez nudy

 • ferie z gwiazdami

 • ferie z TVP

 • DSC 066910 stycznia - jak w całej Polsce – tak i w naszej szkole odbył się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Dzieci i młodzież przygotowały najróżniejsze atrakcje.

 • wospRuszamy 10 stycznia o godzinie 15.00!

  W programie:

  - jasełka "Broda Heroda",

  - występy uczniów,

  - kawiarenka i sklepik,

  - konkursy z nagrodami.

   

  Serdecznie zapraszamy!

 • DSC 0603Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych jasełkami. 22 grudnia 2015r. o godz. 16.00 w Oddziale Przedszkolnym w Dłużynie wystawiono jasełka pt. WESOŁA NOWINA NARODZIŁ SIĘ BÓG DZIECINA.

 • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy

  w jakikolwiek sposób przyczynili się

  do zorganizowania zabawy karnawałowej.

  Dziękujemy sponsorom zarówno firmom jak i osobom prywatnym

  za ufundowanie nagród oraz wszelką pomoc.

   

   

  Rada Rodziców

  Zespołu Szkół w Dłużynie

 • W dniach 20 stycznia 2015 (wtorek)

  oraz28 - 29 styczeń 2015r. (środa - czwartek)

  odbędą się zebrania wychowawców klas z rodzicami

  wg następującego harmonogramu: otwórz

 • Image1Babcia i dziadek są bardzo ważnymi osobami życiu każdego dziecka. To oni często pomagają w nauce, przytulają w smutku i rozpieszczają słodkościami. Ich święto jest istotne dla uczniów naszej szkoły, którzy uczcili je programem artystycznym i poczęstunkiem.

  Długie dni oczekiwań, przygotowań oraz prób sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor Dariusz Walczak, który powitał wszystkich gości oraz złożył życzenia wszystkim babciom i dziadkom.Szkolna sala w Dłużynie wypełniona była po brzegi rozpromienionymi babciami i dziadkami. Odwiedził nas także wójt gminy Włoszakowice, pan Stanisław Waligóra, który podobnie jak pozostali z zachwytem przyglądał się występom naszych uczniów.

  W tym roku uczniowie klas 1 – 3 wystawili dwa przedstawienia kabaretowe: „Królewnę Śmieszkę” oraz „Kopciuszka”. Na wstępie uczennice z klasy trzeciej przebrane za babcie i wnuczkę wprowadziły gości w zaczarowany świat bajek. Wystawione spektakle obfitowały w zabawne kwestie oraz przekazywały ważne życiowe puenty. Niepowtarzalnej atmosfery dopełniały stroje dzieci oraz muzyka. Babcie i dziadkowie na przemian to śmiali się, to wzruszali. W spektakle wplecione zostały tańce naszych najmłodszych uczniów z oddziału przedszkolnego. Zatańczyli oni „Walczyka” oraz „Swing w uliczce”. Klasa 1 obsypała gości pięknie recytowanymi wierszami z życzeniami. Po wspólnie odśpiewanym „Sto lat”, dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie zrobione laurki z kolorowymi kwiatami.

     Cały czas nad występami czuwały wychowawczynie: A.Górna, M.Samol, M.Schmidt oraz H.Murek, które dumnie spoglądały na swoich wychowanków. Święto Babci i Dziadka stało się okazją do poznania przez nich talentów ich wnucząt oraz spędzenia z nimi miło czasu.

  Magdalena Schmidt

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Copyrigcht © 2013 www.dluzyna.pl